Knihy o Kanade
Ako sa stať Kanaďanom

Pod záštitou Kanadsko-Slovenskej obchodnej komory vydala spoločnosť Hagiel jedinečnú knihu o Kanade Ako sa stať Kanaďanom. Je to prvá kniha o možnostiach legálne sa uplatniť v Kanade a stať sa občanom Kanady.

Kniha je určená všetkým tým, ktorý túžia dozvedieť sa čokoľvek o praktickom živote v Kanade. Užitočné informácie si tu nájdu tí čo majú záujem ísť sa do Kanady len pozrieť, tí čo tam chcú ísť študovať a hlavne tí čo plánujú natrvalo žiť v Kanade. Kniha zasahuje do takmer každej časti života v Kanade. Od jej histórie cez symboly, praktické rady, množstvo obrázkov preukazov a dokumentov, prehľady cien potravín, automobilov, priemerných platov vo vybraných profesiách. Ozvláštnením tejto knihy je prezentácia slovenskej komunity v Kanade. Sú tu Slováci, ktorý sa preslávili v Kanade, slovenské kostoly a kňazi, pôsobiaci v Kanade a úspešní podnikatelia.Spoluautormi knihy sú okrem Josepha Burzu a René Augustína,
Anton Hykisch - prvý veľvyslanec samostatného Slovenska v Ottawe,
Charles Olivieri Munroe - svetoznámy kanadský dirigent,
Peter Šťastný - hokejový mág,
Tomáš Baťa - svetoznámy výrobca obuvi,
Otto J. Jelínek - bývalý minister športu a neskôr minister financií Kanady,
Ján Sokol - arcibiskup Bratislavsko-trnavskej arcidiecézy,
Ľudmila Šišková - autorizovaný lekár kanadského veľvyslanectva,
Branislav Roman - synovec zakladateľa Svetového kongresu Slovákov a
Zdenko Hodas - inšpektor štátnej veterinárnej služby.


Chcem žiť v Kanade
Voľné pokračovanie úspešnej knihy Ako sa stať Kanaďanom

Kniha obsahuje aktualizované údaje, doplnené informácie a je oproti predchádzajúcej publikácii rozšírená o daľšie užitočné rady pre osoby vstupujúce na územie Kanady.

Knihy si môžete objednať telefonicky alebo e-mailom, prípadne si ich môžete zakúpiť priamo v našom sídle alebo ich nájdete v kníhkupectvách po celom Slovensku.